• Русский
  • Українська

Чи були динозаври у Ноя в ковчезі?

Усім привіт.

Це я, Жоржик.

 

Сьогодні я на екскурсії в Ноєвому ковчезі.

Будівники ковчега розповіли, що за розмірами він такий самий, яким побудував його Ной. Тут я дізнався, що цей ковчег — найбільша дерев’яна споруда у світі.

Уяви собі, що ти всередині величезного будинку-корабля, у якому три поверхи. На верхньому поверсі мешкає 500-річний Ной зі своєю сім’єю, а всюди — тисячі тварин, серед яких десяток молодих динозаврів.

 

— Так, — розповідають екскурсоводи, — в ковчезі були динозаври. Вони врятувалися разом з іншими тваринами під час потопу, який стався 4350 років тому.

 

— Але ж тиранозавр міг би з’їсти вівцю або ще кого-небудь в ковчезі, — перебиваю я екскурсовода.

 

— Ні, усі овечки залишилися цілими, — відповіли мені. — Тварини до потопу харчувалися лише рослинною їжею. Тому вся їжа в ковчезі — сіно, злаки, сухо-фрукти — не зіпсувалася під час багатоденного плавання. Її заготовили вдосталь, щоб усім вистачило.

— Однак тиранозавр — це величезний ящір, — доводив я, — він би навіть не пройшов у двері ковчега й не помістився б у клітці.

— Ной брав у ковчег тільки молодих тварин. Поміркуй сам, навіщо тримати в ковчезі крупних тварин? Їм і їжі, і місця потрібно більше. Молодий тиранозавр був трохи більшим за вівцю.

 

— А що сталося з динозаврами після потопу?

 

— Вони вимерли, як і багато інших тварин. Швидше за все, їх знищили люди. Можливо також, що після потопу зникли ті види рослин, якими харчувалися динозаври, або пересохнули водойми, у яких вони жили.

«Ну ось, дізнався і я щось нове, — сказав я сам собі. — Мені й на думку не спадало, що динозаври були в ковчезі».

 

Я, до речі, запитав у деяких дітей під час екскурсії, що вони думають про ковчег. Вони відповіли, що їм тут усе дуже сподобалося.

 

І я усім бажаю потрапити в Ноїв ковчег. До речі, там є одна вільна клітка з табличкою «Не годувати» :) 

 

Зустрінемося на Різдво у Віфлеємі. >>

Жоржик

 

«Бачу, що тваринам жилося в ковчезі добре. Їх непогано годували. Я був би не проти пожити з ними в одній клітці».

Давид Ш. (Україна, 12)

 

 

 

«Найбільше сподобалися мені динозаври в клітках. Тварин багато, вони кричать, але пахне скрізь приємно».

Андрій А., 6, США

 

  

«Цікаво побачити і краще зрозуміти, як усе було влаштовано. Я чомусь завжди думала, що голови жирафів та хоботи слонів стирчали з ковчега, як на картинках. Тепер я розумію, що це не так. Я бачу, як усе було добре організовано».

Естер П., 14, США

 

 

 

«Я звернув увагу, що цей ковчег побудували всього за декілька років, а Ной будував свій ковчег сто років. Ось що значить сучасні технології».

Давид М., 10, США

 

 

«Цей ковчег насправді великий! Я маю на увазі, дуже-дуже-дуже великий! REALLY, REALLY BIG!».

Антон С., 16, США

 

 

 

Усім привіт. Це я, Жоржик. Сьогодні я на екскурсії в Ноєвому ковчезі.