• Русский
  • Українська

Наберися терпіння!

Конструкція з маршмелоу

Конструкція — це об’єкт, який складається з різних частин.

 

Конструкція
Для побудови конструкції тобі знадобляться невеликі шматочки маршмелоу та зубочистки.

 
Процес виготовлення
Шматочки маршмеллоу, з’єднані зубочистками по горизонталі, утворюють фундамент конструкції. На ньому зводяться стіни, які також скріплюються між собою зубочистками. Міцне з’єднання стін дозволяє їм витримувати навантаження верхньої частини конструкції — вежі.

 
Спостереження
Оскільки маршмелоу має у своєму складі желатин, розм’якшений у воді, така конструкція дуже хитка. Згодом під впливом повітря желатин захолоне, і вежа набуде стійкості.

 

 

Твоя конструкція не обов’язково має бути схожа на нашу. Придумай дизайн і збери свою вежу.

 
Застосування
У будь-якій справі результат видно не відразу.

 
Ще ні в кого не вийшло з першого разу зіграти на гітарі або, граючи в гольф, закотити м’яч у лунку, або прочитати книгу, не вивчивши літери, або пошити костюм.

 
Продовжуй працювати й наберися терпіння. У процесі складання вежа з маршмелоу не дуже добре триматиметься, і в тебе виникне спокуса покинути це заняття.

 
Пам’ятай, що потрібен час (декілька днів) — і твоя конструкція стане міцною.

 
Ісус сказав, що якщо хто-небудь візьметься побудувати башту, він має перш сісти і підрахувати, скільки вона йому вартуватиме і чи достатньо у нього коштів, щоб завершити будівництво. Інакше, якщо він покладе основу, але не зможе закінчити будинок, всі, хто побачить це, сміятимуться над ним, говорячи: «Цей чоловік почав будувати, але докінчити не зміг» (Луки 14:28-30).

 

 

    << попередній    експеримент    наступний >>