• Русский
  • Українська

Хитрі, ненажерливі та небезпечні!

Гадаю, раніше щури нікому не шкодили. Та прийшов гріх — і у світі багато чого стало з ніг на голову. Цікаво, якими задумав щурів Творець? Сподіваюся, у майбутньому ми про це дізнаємося, а поки поговоримо про те, що нам відомо.

 
Щурячий король
Можливо, це трапляється через сильні заморозки: декілька щурів переплітаються, «зростаються» один з одним боками, лапками і хвостами. У такому клубку їх налічується до п’ятдесяти! Так і живуть.

 
От вам і «щурячий король»! Звичайно, добувати собі їжу він не може, тому харчується тим, що принесуть інші.

 
Без їжі не пропадуть!
Щури розумні та хитрі. Поцупити яйце? Дарма що кругле! Один охоп­лює його лапками, а інший тягне злодюжку за хвіст. Дістати сметану з банки? Це просто: щур опускає туди хвіст і дає іншим його облизати.

 
Небезпечні
Зграї щурів можуть залишити без їжі все село й навіть місто. Коли вони голодні та лихі (така вдача!), накидаються на тварин і людей. Щури — переносники чуми, тифу, пропасниці та інших хвороб.

 

Щури живуть по всьому світу й майже невикоренимі. Ненажерливі, живучі, надзвичайно плодючі. Капкани, пастки, отрута й атомні випробування їм не страшні! У щурів так швидко виробляється імунітет, що вони не лише не хворіють, але навіть почуваються краще.

 
Про головне
Про цих дивовижних тварин я можу розповісти ще багато чого цікавого, та поговоримо про головне.

 
Люди не можуть самі впоратися з гріхом, який, ніби зграя щурів, наступає звідусіль. Їм потрібна допомога.

 
Якщо в тебе не виходитиме бути хорошим, проси допомоги у Бога.

 

Уляна Шубіна