• Русский
  • Українська

Сяюча людина

Історія для тямущих

 
Покривало на обличчі
У Великій Книзі є історія про чоловіка, обличчя якого світилося. Це трапилося з ним після того, як він поговорив із Богом. Точніше, після того, як Бог почав розмовляти з ним як із приятелем, як із близьким другом.

 
Чоловіка звали Мойсеєм. Люди бачили, що обличчя Мойсея світиться, і боялися підходити до нього. Тоді Мойсей почав закривати своє обличчя.

 
Осяйні шати
У Великій Книзі є ще одна історія — про Чоловіка, обличчя якого також почало світитися. Він розмовляв із Богом у молитві й раптом увесь засяяв. Цього чоловіка звали Ісусом. Засяяв навіть Його одяг. «Стала одежа Його осяйна, дуже біла, як сніг».

 
Його друзі, що були поруч, побачивши таке, полякались і закрили свої обличчя від страху.

 
Подивись у дзеркало
Ці дві історії стосуються кожного з нас. Виявляється, що по обличчю можна розпізнати того, хто розмовляє з Богом.

 
Якщо ти подивишся на себе в дзеркало, то, звичайно, не побачиш, що твоє обличчя світиться. Правда? Не варто розчаровуватися: продовжуй розмовляти з Богом, продовжуй із Ним дружити...

 
Як твій одноліток на ім’я Ксавер (із книги Лені Майєр-Скуманц «...як Ти думаєш, Господи»).

 
Ксавер любить розмовляти з Богом
Він часто звертається до Бога: «Як Ти думаєш, Господи?..» (і ставить Господу запитання).

 
Одного разу Ксавер подумав, що було б дуже навіть непо­гано, якби його обличчя почало світитися. Звичайно, не так, щоб люди боялися до нього підходити, а так, трішки... Коротко кажучи, він вирішив, що невелике сяйво йому зовсім би не завадило. Це було б ознакою, що він дружить із Богом.

 
Того ж дня Ксавер їв бутерброд біля відчиненого вікна й почув розмову своєї мами із сусідкою-булочницею. І булочниця сказала: «У вас такий хороший хлопчик. Такий увічливий. Він у вас весь світиться».

 
Зрозумів ідею?

 
Живи й світися!

 

 

Історії про сяючих людей прочитай у Біблії, Книга Вихід, розділ 34, вірші 29-35, і Євангеліє від Марка, розділ 9, вірші 2-8.

Додати новий коментар