• Русский
  • Українська

Старша сестра — сторож для молодшого брата

Жили собі тато, мама й дочка. Дочку звали Марія.

 
У сім’ї народився хлопчик, і дівчинка стала старшою сестрою. Як і всі маленькі діти, хлопчик плакав, і старша сестра заспокоювала його як могла. І в неї виходило! Вона була хорошою маминою помічницею.

 
Навколо небезпека
Швидше за все, ніхто із сусідів не знав про хлопчика. А якби хтось дізнався, то міг би заявити до поліції, і хлопчика би забрали. Такий тоді був важкий час: хлопчиків забирали, а дівчаток залишали.

 
Коляска
Минуло кілька місяців, і переховувати хлопчика в домі стало небезпечно. Старша сестра допомогла мамі покласти брата в коляску. Вона знайшла місце, де поставити коляску: неподалік від палацу — там, де жила принцеса. А сама сховалася й стала очікувати. Вона знала, що робитиме!

 
Принцеса
Коли принцеса вийшла з палацу, вона помітила коляску з хлопчиком. Навколо зібралися охоронці, помічники, слуги... І тоді старша сестра підбігла й сказала:

 
— Пані, я можу знайти для Вас годувальницю. Нехай вона годує для Вас цю дитину.

 
— Знайди, — відказала принцеса.

 
Смілива і розумна
Розумієш, що відбулося? Нікому не можна було підходити до палацу, а старша сестра набралася сміливості й підійшла до самої принцеси! Ось яка вона була смілива!

 
І це ще не все! Старша сестра запропонувала принцесі знайти годувальницю, коли принцеса ще й подумати не встигла, що робити з цим хлопчиком: залишити на вулиці чи взяти собі.

 
Марія побігла й привела свою маму. Мама взяла сина, принесла додому й годувала, доки він не виріс і не пішов у школу.

 
Ось яка розумна була старша сестра!

 

Сторож братові
Якщо ти — старша сестра чи брат, чи намагаєшся ти зробити все, щоб молодшим було безпечно? Наприклад, коли вони йдуть до школи, граються з іншими дітьми на майданчику, переходять дорогу? Що ти робиш, щоб захистити їх від лиха чи небезпеки?

 
Давним-давно жив собі старший брат. Його звали Каїн, і він одного разу сказав, що він не сторож своєму молодшому братові. Шкода!

 
Бути сторожем для своїх молодших братів і сестер дуже навіть важливо! Якщо, звичайно, вони в тебе є. :))

 

 
 

Історію про те, як старша сестра піклувалася про свого молодшого брата, прочитай у Біблії, книга Вихід, 2 розділ  

Додати новий коментар