• Русский
  • Українська

Повернення на Небеса

 

Що попереду?

Після Свого Воскресіння Ісус звернувся до учнів:

 

— Тепер ваш час: будьте світлом і сіллю для людей. Любіть ворогів, ідіть до них і говоріть їм про спасіння... Вам доведеться терпіти, страждати, хворіти, а декому навіть умерти мученицькою смертю... Вас ненавидітимуть.

 

— А ми сподівалися, що після Воскресіння життя стане легшим і радіснішим, — міркували учні.

 

— Життя ваше буде тяжчим і небезпечнішим. Якщо зерно, що впало в землю, не вмре, то залишиться одне й не принесе плоду, — продовжував Ісус.

 

— Учитель говорить не про зерно, а про нас, — подумали учні.

 

— Таке життя: щоб зробити щось важливе, потрібно здолати біль і труднощі, — сказав Христос. — Попереду на вас чекають випробування... А Я йду до Отця.

 

Ісус підняв руки й, благословляючи учнів, почав віддалятися. Це відбувалося поблизу Єрусалима в одному із сіл на схилі гори.

 

На небеса, до Отця

Ісус почав підніматися від землі. Так розпочалося Його повернення на небеса до Бога Отця. Ця подія отримала назву Вознесіння, від слова «возноситися», тобто «підніматися вгору».

 

Ісус піднімався все вище і вище, доки не сховався за хмарами. Повернувшись на небеса, Бог Син сів на троні поряд із Богом Отцем.

 

 

Через труднощі до радості

Наше повернення до Бога теж починається  із землі. Як зерно, кинене в землю, ми ростемо, мужніємо, боремося з труднощами й бідами, вмираємо для себе. У боротьбі з випробуваннями наше життя набуває сенсу.

 
Мудрі люди не бояться випробувань, а використовують їх як можливості для розвитку. Труднощі й випробування допомагають нам приносити плід і бути корисними для інших. Ось чому життя, наповнене болем, приносить не лише сум, але й радість.

 
Саме тому нам слід навчитися цінувати труднощі й використовувати їх для досягнення успіху в майбутньому.

 

 

Історію про повернення Ісуса на небеса, прочитай в Біблії, Євангеліє від Луки розділ 24  

Додати новий коментар