• Русский
  • Українська

Спец 2020

Спец 2020
 
ПРИВІТ 
З ОБКЛАДИНКИ,

або Знайомтесь:

Лукас Д., 10, Чикаго, штат Іллінойс, США

 

 

Eлектронна версія журналу >>

 

 

Привіт, я Лукас. Я мешкаю в невеликому містечку на заході від Чикаго з татом, мамою і двома молодшими сестричками.

 

 

Про що мріють почути всі школярі?

 

 

Школа зачиняється

Зовсім недавно, як і багато учнів, я ходив до школи, у п’ятий клас, і подумати не міг, що одного разу нам оголосять те, про що мріють почути всі школярі: школа зачиняється! (Що таке карантин, я вже потім дізнався.)

Хоча ми не бачимося з багатьма нашими рідними та друзями, ми можемо спілкуватися через інтернет і також збиратися разом біля комп’ютера для недільного служіння. Шкільні завдання мені вчителі теж присилають по інтернету.

 

Всюдихід напрокат

Багато цікавих місць зачинено зараз, та є ось такий ралі-парк, куди дозволяють заїжджати і де можна весело провести день, навіть з друзями. Ми взяли напрокат всюдихід і каталися різними дорогами, схилами, гірками, долаючи перешкоди, по всій території парку. Друзі нам порадили одягати те, що не шкода забруднити, дуже забруднити! А потім переодягнутися.

Є ділянки, де потрібно їхати через болото, і оскільки всюдихід відкритий, грязюка летить навсібіч. Наприкінці дня ніхто б не здогадався, що наш позашляховик синього кольору.

 

Барабан та настрій

Коли я не на вулиці, вдома теж є заняття. Разом із сестричками будуємо з леґо. А для покращення настрою і підбадьорення я граю на барабанах! Також вчуся грати на бас-гітарі та валторні. А ще ми тепер маємо більше часу, щоб читати разом із мамою і говорити про все що завгодно.

Багато чого змінилося за останні дні, та ми знаємо, що Бог завжди з нами, тому довіряємо Йому. Молимося за тих, кому важко, і щоб більше людей повірило в Ісуса і спаслося. Бог усяку ситуацію може використати для Своєї слави й нашого добра.

 

У мене є кішка, яку я попросив подарувати мені на мій десятий день народження торік.

 

Для такої прогулянки обов’язково потрібен шолом і спеціальні захисні окуляри.

 

Зберігаємо дистанцію.