• Русский
  • Українська

№8 2017

№8 2017

 

Зміст:

АНГЕЛ У СНАХ

Уляна Шубіна ТЕПЛА КОМПАНІЯ В  ХОЛОДНІЙ ТУНДРІ

• ДЕ ЗНАЙТИ ПРОХОЛОДУ ВЗИМКУ

СНІГОВИКИ І ЯЛИНКИ З БІЛОГО ШОКОЛАДУ

Ніна Королевич ГРЕЧКА НА РІЗДВО

ДО СВЯТА НА ОЛЕНЯХ

НАВЧИСЯ ЇЗДИТИ НА… САНЧАТАХ

СВЯТО В КОЖНІЙ КІМНАТІ
 

 

 

 

 

 

Eлектронна версія журналу >>

 

 

ПРИВІТ 
З ОБКЛАДИНКИ,
або Знайомтесь:
Дарина Р., 6, Радивилів, Україна
 
 
Дарина Р., 6, Радивилів
 
 
Я народилася в невеликому містечку Радивилів, що на Рівненщині. Моя сім'я — це тато, мама, старша сестричка Яна і я.
 
Ми дуже любимо разом вечеряти, запалюючи свічки, і розповідати цікаві історії, які траплялися з нами протягом дня.
 
 
 
 
 
 
 

Побачити першу у світі веселку

 

Водному фільмі хворій дівчинці не можна було їсти піци, і щоб її не засмучувати, друзі вирішили, що їм також не можна їсти піци. Я намалювала піцу й причепила її на холодильник для нагадування. Так у нашій сім’ї з’явився «принцип піци»: якщо комусь із нас чогось не можна, то цього не можна всім.
 

Перша допомога

Нещодавно зі мною сталася така пригода: моя подруга Зорянка впала, поранила ногу й плакала. А я Зорянці допомогла, приклавши до рани листок подорожника. Кров перестала текти. Ми вдвох раділи і знову почали гратися.

 

Найбільший зоопарк планети

Коли я виросту, хочу, щоб тато побудував мені ферму, де буде багато різних тварин і пташок. Я з ними гратимуся, годуватиму їх і прийматиму до себе бездомних чотириногих тварин. Бо Бог створив їх добрими та вірними друзями.

З біблійних героїв я хотіла б стати Ноєм, щоб побачити, як тварини й пташки заходили до ковчега, щоб показувати їм, де чиє місце, годувати їх і так багато часу проводити з ними... Це ж був найбільший і найкращий зоопарк на землі! І також хотілося б побачити першу у світі веселку.

Найбільше я сумую, коли мені не дозволяють гладити котів і собачок. Я їх дуже люблю. Моя улюблена тварина — хом’як. У нас живе вже другий хом’як. Першого звали Хомка, а цього — Сухарик. Коли нам його подарували, він був дуже маленьким і худеньким.

 

Кому каштани?

А ще я люблю гратися в магазин. На продаж виставляю все: від каштанів, наклейок і до маминих туфель. І дуже радію, коли мої покупці (тато, мама, бабуся й сест­ричка) купують усе це за справжні гроші.

А ще дуже люблю, коли в нас удома проходить група з вивчення Біблії для дівчат і ми з сестричкою та мамою готуємо різну смакоту й цікаві ігри.

 

Космос і акули

Я боюся залишатися сама вдома. Бо може прийти хтось чужий. А ще боюся летіти в космос, бо якщо зламається одна деталь, я можу впасти в океан, де плавають білі акули, а я їх боюся найбільше.

 

Подарунки за рік

Дуже люблю Різдво. Мені подобається, коли ми даруємо вдома один одному подарунки й згадуємо, які Господь робив подарунки для нашої родини впродовж року.
 

 
 
У Ноєвому ковчезі я могла б жити з кроликом в одній клітці.
 


Добре, що у мами є така помічниця, як я!

 

Відро на голові нашого сніговика — як справжнісінький капелюх.