• Русский
  • Українська

№7 2017

№7 2017

 

Зміст:

У ГОСТЯХ У СИМОНА

• ФІЗАЛІС — ЯГОДА... У КВІТЦІ

Уляна Шубіна ЯК РАТЕЛЬ ЛАД НАВОДИВ

ПОЛЮВАННЯ НА МУХУ

• МІСТО ІСТОРІЇ ТА ЛЕГЕНД

Олена Марчук ЩО ПОГАНОГО В ОСЕНІ?

• КРУТІННЯ ПОЇ

 

 

 

 
 
 

Eлектронна версія журналу >>

 

 

ПРИВІТ 

З ОБКЛАДИНКИ,

або Знайомтесь:

Даниїл В., 10, с. Погреби, Україна

 

 

Даниїл В., 10, с. Погреби

Вітаю! Мене звуть Даниїл.
 
Мені 10 років, я живу в Україні, в селі Погреби.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Льолик, тюлька і розплавлений алюміній

 

У мене є тато, мама, дві сестри — Марія та Єлизавета і брат Петро. З мамою я майже завжди розмовляю голландською, тому що она голландка, а з татом — українською, він українець. Між собою ми розмовляємо на різних мовах.

 

Збираю прапори

Я колекціоную прапори всіх країн, де я побував: Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, Польщі, США. Мої улюблені прапори — голландський, хорватський та італійський.

 

Дитинча лелеки

Цього року поряд із нашим домом лелеки звили гніздо. Чомусь трапилось так, що після вильоту батьків на південь, у гнізді залишилось їхнє дитинча. Ми назвали його Льолик. Він став нашим домашнім птахом. Щодня він прилітав на окрик «Льолику! Риба!», і ми годували його тюлькою. А ще він пив воду й купався в нашому маленькому басейні. Тато планував здати лелеча в зоопарк, щоб воно не загинуло взимку. Але Льолик все-таки відлетів. Для нього краще відлетіти в теплі краї, ніж мерзнути тут зимою. Хотілось би побачити його весною, коли повертаються перелітні птахи.

 

Плавлю алюміній

Протягом літа ми збирали фольгу з пакетів з-під соку, алюмінієві баночки та інші алюмінієві речі. Разом із татом зробили спеціальну піч для виплавляння алюмінію, прилаштували до неї трубку з феном, щоб подавати повітря на вугілля. Коли алюміній розплавився, ми вилили його в різні формочки!

 

«Поліцейський» в Україні

Двоюрідний брат мого батька служить поліцейським в Австралії. Коли він гостював у нас, то подарував мені й моєму старшому братові справжні поліцейські кепки!

 

Велика мрія

Колись я мріяв стати пілотом або археологом. Зараз не знаю. Але мені дуже подобається робота будівельника.

Мені було 4 роки, коли я почав мріяти, що гратиму на акордеоні. У третьому класі я почав займатися з учителем. Зараз я граю на шкільних святах і в церкві.

Якби я був президентом, то спробував би зробити міста та села такими ж гарними, як у Нідерландах. Також я дуже хочу, щоб не було війни з Росією. Мрію про те, щоб усі люди мали роботу й не лінувалися. А ще, щоб ходили до церкви. 

 

 
 
Прапор Хорватії дуже гарний. Він нагадує мені про наш сімейний відпочинок у цій країні.
 
 
Особливий день у моєму житті: у спражньому капітанському кашкеті я цілий день стояв за штурвалом яхти.
 
 
 
Моя австралійська поліцейська кепка.
 
 
 
Коли я плавлю алюміній, то для безпеки надягаю окуляри й рукавиці.