• Русский
  • Українська

№4 2015

№4 2015

Зміст:

• ЦИФРИ НА ОРБІТІ 

• Уляна Шубіна УМІЙ ХОВАТИСЯ

• ПУХНАСТІ ЇЖАКИ З ПРЯЖІ

• НЕ МИНАЙТЕ

УЛІТКУ — ДО ДІДА МОРОЗА І ЗУБРІВ

• Уляна Шубіна ШИРОКОНОСІ ТА ВУЗЬКОНОСІ...

• АНГЛІЙСЬКИЙ ШОКОЛАДНИЙ ПУДИНГ

• ЧОРНО-СИНЯ ЯГОДА — ЧОРНИЦЯ

• Андрій Медведєв НП НА ОЗЕРІ БІЛОГО ШОКОЛАДУ

Victor Krotov TIFFY

• Олена Гармель НЕ ЗОВСІМ КАЗКА, АБО ПРО ЩО МРІЮТЬ ЛІСОВІ ДРУЗІ?

ШКОЛА М’ЯЧА — «КЕТЧ»

 

 

Eлектронна версія журналу >> 

 

 

ПРИВІТ З ОБКЛАДИНКИ,
або
Знайомтеся:
Кароліна Ч., 9, Ірпінь, Україна

 

ПРИВІТ З ОБКЛАДИНКИ, або Знайомтеся: Кароліна Ч., 9, Ірпінь, Україна

 

Привіт усім! Мене звуть Кароліна, мені 9 років.

 

Живу в Україні, у місті Ірпені. Це недалеко від Києва.

 

 

 

 

 

 

 

 

Молюся про мир в Україні і мрію про собаку

 

Сім’я — це супер!
Найголовні­ше, що в мене є, — це моя сім’я: мама, тато, дві молодші сестрички — Васіліса та Мішель. Ми любимо музику, займаємося танцями й малюванням. Разом із татом гуляємо в парку й катаємося на роликах. О! Це просто супер! Татко, звичайно, не катається, а стежить, щоб ми не впали, і купує нам щось смачненьке.

 
Зараз із нами живуть мої двоюрідні братики й сестричка, тому в нашому домі гамірно й весело.

 
Щоб організувати розум
Я навчаюсь у третьому класі. Він математичний. Ми йдемо за програмою «Росток». Мої улюблені предмети — англійська й математика.

 

Іноземна мова може вплинути на моє майбутнє, а математика, як каже тато, організовує розум. Ось я і намагаюся себе організовувати.

 
Дружба навіть на відстані
У школі в мене є подруги: Даша і дві Софії. Є ще одна подружка — також Софія, але ми зараз не так часто зустрічаємося. Однак дружба — це не тільки постійні гуляння або подарунки... Ми просто раді бачити одна одну й спілкуватися, коли є можливість. Друзів у мене багато і в інших країнах.

 
Музичні перемоги
Я займаюся музикою. Граю на фортепіано. Цього року брала участь у багатьох музичних конкурсах і змогла здобути перемоги. Спасибі Богові, що Він дав мені багато талантів, тільки їх треба розвивати.

 
Потрібні сильні люди
Разом із батьками я ходжу в церкву. У нас багато музичних гуртів. Я хочу бути таким же музикантом, як дядько Роман або дядько Сергій, котрий грає на трубі. Я на цьому інструменті грати не можу, бо потрібні великі легені. Думаю, труба — для сильних людей з великими м’язами.

 
Відповідь тварин
Коли я була маленькою, то хотіла вивчити мову тварин. Потім зрозуміла, що тварин потрібно відчувати й любити, і вони відповідатимуть тим самим.

 
Я дуже хочу мати собаку, але мої батьки не раді цій «мрії». Тому я чекаю, коли виросту й куплю собі собаку.

 
Моліться про мир!
Зараз у нас на сході України йде війна, справжнісінька. Ми кожен день із татом і мамою молимося про нашу Батьківщину й просимо Бога, щоб Він послав нам мир і щоб солдати, які захищають нас, не вмирали, а повернулися додому, до своїх мам і тат, до своїх дочок та синів.

 
Нещодавно в нашій школі проводили евакуацію, це на випадок, якщо війна прийде до нас сюди. Це жахливо — сидіти в бомбосховищі, уявляючи, що навколо стріляють. Моя сестричка навіть плакала.

 
Дуже хочу, щоб війна якомога швидше закінчилася. Друзі, не забувайте говорити Богові дякую і молитися про мир у своїй країні. Це надзвичайно важливо!

 

Поряд із моїми сестрами Васілісою та Мішеллю.

 

Щоб перемагати в конкурсах, потрібно багато займатися.

 

У церкві є дитячий хор «Левит», і на різні свята ми співаємо.