• Русский
  • Українська

№3 2018

№3 2018

 

Зміст:

ДІВЧАТКА, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ...

• Уляна Шубіна НЕВТОМНІ БАТЬКИ ПТАШЕНЯТ

ЗЕЛЕНИЙ ТУНЕЛЬ У КЛЕВАНІ

Марія Левценюк ГЕНЕРАЛ ЗЕЛЕНІ

Юліана Кусмина НЕ ДРАТУЙ СОБАК!

ЛІТНІЙ ПИРІГ З ЯГОДАМИ

• Олена Марчук БЕРЕЗОВИЙ СІК

• НАСТІЛЬНИЙ МІНІ-ФУТБОЛ

 

 

 

 

 

Eлектронна версія журналу >>

 

 

ПРИВІТ 
З ОБКЛАДИНКИ,
або Знайомтесь:

Єва М., 6, Ужинець, Україна

 

 

 

 

Мене звати Єва. Я живу в с. Ужинець на Рівненщині.

Мою маму звати Таня, а тата — Вова, у мене є дві сестрички: Аніта і Влада, а ще бабусі Зоя і Настя й дідусі, їх обох звати Коля.

З нами ще живе собака Буч і два котики: Вовчик і Квіточка.

 

 

 

 

 

 

Як мовчати, коли народилася говіркою?

 

Хоча в мене вже була сестричка, я дуже зраділа, коли дізналася, що буде ще одна. Ніяк не могла дочекатися, коли вона вже народиться. Коли мама повернулася з нею, я не могла на неї надивитися. Надіюсь, що вона швидко виросте і ми будемо разом ходити в походи.

 

Я говірка

Мені подобається розмовляти з людьми: чи з дорослими, чи з маленькими. Мама часто запитує, у кого я вдалася така говірка. Це, мабуть, тому, що я люблю людей. Я засмучуюсь, коли до батьків приходять друзі й зі мною не розмовляють, не граються, і сумую, коли мене не запрошують у гості.

 

У мене дуже багато друзів: Маргарита, Оля, Христина і мій дядько Тарас, вони зі мною товаришують і усім діляться.

 

Розмалюю  рюкзак

Я дуже люблю малювати, особливо фарбами. На день народження мені хотіли подарувати іграшку, але я вибрала велику картину, яку можна замалювати фарбами. Цю картину ми повісили на кухні. А ще я розмалювала свій рюкзак, з яким ходжу в дитячий садок.

 

Мрію

У мене дуже багато мрій: змінити свою кімнату, покататись на справжньому коні, мати корону, як у принцеси, і карету й туфлі з діамантами. Мрію навчитися грати на скрипці. Хотілося б бути вже дорослою: можна все діставати, що високо стоїть, усе робити, не питаючи ні в кого дозволу.

 

Мої «люблю»

Влітку я люблю збирати букети з різних квітів для мами. Люблю одягати платтячка і не люблю носити штани.

 

Люблю співати. Часто сама складаю співанки. Вивчаю нові пісні в дитячому хорі. Мрію стати співачкою, щоб мене показували по телевізору, а я співала пісні про Бога та Його Сина Ісуса.

 

 Завжди допомагаю мамі, а іноді й татові — наприклад, закотити шини в гараж.

 

 

Одного разу влітку зі мною трапилася кумедна історія. Я купалася в надувному басейні. Потім вирішила просто посидіти на ньому, але занадто перехилилась і шубовснула спиною у воду. Оце було сміху!

 

Найбільше часу я граюся з меншою сестричкою Анітою.