• Русский
  • Українська

№3 2017

№3 2017

 

Змiст:

 

ГУСЕНИЦЯ-ПОМІЧНИЦЯ

 

• ПОВЕРНЕННЯ НА НЕБЕСА

 

ВЕСНЯНІ МОРКВЯНІ КЕКСИ  

 

ЩО ЗАВАЖАЄ МОЄМУ РОСТУ?

 

Андрій Медведєв МЕТЕЛИКОВІ НОЖИЦІ

 

 

 

 

 

  

Eлектронна версія журналу >>  

 

 

ПРИВІТ З ОБКЛАДИНКИ,

або
Знайомтесь:
Андрій К., 7, Москва, Росія 

 

 

Андрій К., 7, Москва,Привіт! Мене звуть Андрій. Найбільше я люблю кататися в аквапарку.

 

Добре плавати й пірнати мене навчив тато. У басейн ходжу з мамою ще з трьох років!

 

Коли пірнаю в морі, можу навіть торкнутися дна. Якось я ловив руками рибок.

 

 

 

 

 

Бути багатим і робити більше добра

 

Я живу з мамою і татом. Ще в мене є сестра Ніка, але вона вчиться на актора-режисера далеко від дому, тому живе в гуртожитку. З Нікою ми дружимо!

 
Ані дня без спорту!

Наша мама — фітнес-тренер. У нас в домашньому спортивному куточку є перекладина, кільця, спеціальні килимки, фітбол, гантелі, груша для занять боксом і мої боксерські рукавиці. Я віджимаюсь по 30 разів і підтягуюсь по 9. Ще ми робимо гімнастику для суглобів і вправи для хорошого зору.

 
Літаки і потяги

Коли я був у музеї космонавтики, побачив зменшену копію станції «Мир».  У космос я, напевно, не полечу, а ось льотчиком стати можу. Правда, спочатку потрібно багато вчитися.

 
Дуже люблю їздити в потягах! Особливо, у Білорусь, де живуть мої бабуся та дідусь. Удома граюся в поїзди з другом Микитою (у мене є дерев’яна «залізниця»).

 
Майстерславль

У Москві працює дитяче місто Майстерславль, де діти навчаються будь-якій професії: учителя, водія, рятувальника, поштаря, міліціонера, бібліотекаря, продавця... Я навіть отримав там «вид на проживання» і водійські права! Але спершу пройшов медкомісію, вивчив будову автомобіля, правила дорожнього руху. Довелося платити за оренду машини, її заправку, подання документів. Я віддав багато талантів (стародавніх грошей), які видають при вході в місто.

 
Допомагати іншим

Хочу бути багатим, щоб робити більше добра. Людям можна допомагати по-різному. Ми з батьками допомагаємо дитячому будинку: відвозимо туди підгузки, одяг, спеціальне харчування для хворих. Збираємо речі з усього мікрорайону й передаємо. Я віддав своє дитяче ліжечко й столик.

 

Я зі своїм собакою Монею. Доречі, це він.

Минулої осені ми відпочивали на острові Пхукет у Таїланді.

 

У Майстерславлі я навіть навчався в автошколі, щоб отримати права.

 

Заробляю таланти. Мию вікна туристичного агенства.