• Русский
  • Українська

№3 2016

№3 2016

 

Зміст:

 ЧАС СМІЯТИСЯ...

ПОДВІЙНІ ВУЗЛИ ТУРЕЦЬКОГО КИЛИМА

• Андрій Дешкевич СОЛОНИЙ ЧАЙ І МОРКВА

ЧИМ СИЛЬНІШЕ, ТИМ ТВЕРДІШЕ

• Уляна Шубіна ПТИЦІ В РУКАВИЦІ

Victor Krotov PAINT THAT RENEWS

 

 

 

 

 

 

Eлектронна версія журналу >> 

 

 

ПРИВІТ З ОБКЛАДИНКИ,
або
Знайомтеся:
Поліна Є., 9, Артемівськ, Україна.

 

 

Поліна Є., 9, Артемівськ

Привіт!

 
Мене звуть Поліна. Я з Украї­­ни. Нещодавно наша сім’я переїхала жити в інше місто, Артемівськ. Він офіційно перейменований на Бахмут.

 

Я навчаюся в 4-му класі. У мене багато цікавих захоплень!

 

 

 

 

 

 

Старі іграшки добрі друзі!

 

Побачили чимало

Нас у батьків двоє: я та брат Семен, шестикласник. Раніше ми всі жили в Горлівці Донецької області, але через війну довелося багато переїжджати. Зупинялися в рідних і знайомих, проживали в санаторії...

 
Минулого літа нам із братом пощастило відпочивати в християнсь­кому таборі, а перед тим, узимку, — побувати в Карпатах. Спасибі добрим людям, які оплатили поїздку!

 
Мої інтереси

Я люблю малювати, співати й танцювати. У Горлівці до війни співала в дитячому церковному хорі, закінчила один клас музичної школи. Тепер батьки знайшли мені педагога в Артемівську. Дуже люблю музику! Тут у нас немає фортепіано, але є хороші знайомі, які дозволяють займатися на їхньому інструменті.

 
Як і всі діти, я люблю нові іграшки. Але знайомитися зі старими іграшками, якими гралися ще наші мами, також дуже цікаво.
Ще я складаю оповідання на різні теми: про пори року, про добрі справи... Недавно написала про дощ. Це оповідання буде надруковане в наступному номері журналу. :)

 
Захоплення на двох

Разом із братом я відвідую туристичний гурток «Мауглі». Там ми вчимося лазити, страхувати одне одного й зав’язувати страхувальні вузли. Я легко запам’ятовую, що показує тренер, а потім багато разів повторюю. Навіть удома! Уже й батьків навчила, що вузли бувають туристські, альпіністські, рибацькі, мисливські, побутові та морські.

 
До речі, на змаганнях із зав’язування вузлів я зайняла перше місце!

 
Найголовніше

Я мрію мати поні або коня, але зараз ми живемо у квартирі, і це неможливо. У житті важливо інше: не підкорятися злу, тому що його зустрічається багато. І найголовніше — вірити в Бога.

 

З губок для посуду виходять будиночки. Я навчилася їх робити в недільній школі!

 

Під час екскурсії на яхті по Світловодському водосховищу я побувала в рубці капітана!

 

Перед виходом на сцену.

 

У наметовому христи­янському таборі відпочивають навіть… черепахи. :)

 

Заняття в гуртку «Мауглі» проходять у шкільному спортзалі.