• Русский
  • Українська

№3 2015

№3 2015

 

Зміст:

 Уляна Шубіна ТИШКО, РЯБУНЬКА І ДЖМЕЛИНИЙ РІЙ

• ХТО В УСЬОМУ ВИНУВАТИЙ?

• ТОРТ НЕ НА СТІЛ, А НА ПІДЛОГУ

• ПРО МОЛДАВСЬКУ МАМАЛИГУ, ПЛАЦИНДУ І КАСА МАРЕ

• Уляна Шубіна КУРИНІ РОДИЧІ, АБО ХТО ПРИКЛИКАЄ ДОЩ?

З КИМ ТОВАРИШУЮТЬ ВУХАСТІ «МЕТЕЛИКИ»

• БУЛОЧКИ-РАВЛИКИ

• БАТАТ КАРТОПЛІ НЕ БРАТ

Алла Алексєєва ЛІТАКА ТА ЛІНТЮ

• Victor Krotov KIND BEARD

Андрій Дешкевич НЕ ВСЕ ТАК ПРОСТО

 

 

Eлектронна версія журналу >> 

 

 

 

ПРИВІТ З ОБКЛАДИНКИ,
або
Знайомтеся:
Жека К., 6,5, Дубоссари, Молдова

 

ПРИВІТ З ОБКЛАДИНКИ, або Знайомтеся: Жека К., 6,5, Дубоссари, МолдоваПривіт! Мене звуть Жека. Я живу в Молдові. Мені 6,5 років.

 

Дуже чекаю осені, бо у вересні піду в перший клас.

 

Хочу навчитися грати на гітарі та їздити з концертами по різних містах.

 

 

 

 

 

 

Чекаю в гості по весні

 

Нас п’ятеро
Жека — це Женя, або Євгеній. А маму мою звуть Таня, вона художниця. Тато Сергій — будівельник. Ще в мене є чотирирічна сестричка Аліна та братик Денис, якому всього кілька місяців.

 
Мої Дубоссари
Ми живемо в Дубоссарах. У нашому місті є цікаве дитяче містечко.

 
У нас чудова природа. У лісочку можна нарвати квіти. У річці добре купатися влітку. А взимку, коли Дністер замерзає, катаємося там на ковзанах.

 

Наша такса Жулик навіть тягнула нас по льоду на санках!

 
Але моя улюблена пора року — весна. Тоді з’являються проліски, зеленіють дерева, ведмеді прокидаються... І, нарешті, можна бігати по вулиці босоніж.

 
Вибираю професію
Дуже люблю дивитися наукові фільми про тварин. Мрію, щоб мені подарували акваланг і водолазний костюм: хочу вивчати рибок, а потім малювати їх. У майбутньому, можливо, досліджуватиму тварин.

 
Раніше я хотів стати будівельником, адже допомагаю татові будувати будинок і багато чого вмію. Наприклад, готувати розчин. Потім я вирішив бути поліцейським, щоб зупиняти машини, які порушують правила, їдуть занадто швидко. Просто одного разу побачив, як на дорозі збили собаку...

 
Шкода, не можна бути один день будівельником, один — пожежником, один — поліцейським... Ще я хотів би проповідувати в зібранні.

 
Граємося і допомагаємо
Ми з сестричкою часто граємося в церкву: я проповідую, а вона співає. Але інтереси в нас із Алінкою різні. Я більше граюся в будівництво, вона — ляльками. Іноді ми разом будуємо будинок для ляльки. Ще дружно допомагаємо мамі прибирати, мити посуд, няньчити Дениску. Я, наприклад, люблю слухати перед сном мамині колискові.

 
Поки ходжу в дитячий садок
Друзів у мене багато. Ми граємось у квача, спортивні ігри, їздимо на велосипеді... Стас, наприклад, уже першокласник, але з ним цікаво завжди.

  
Я ж поки що ходжу в дитсадок. Там нас навчають правильно висловлювати свої думки й розвивати мову. Є в садку уроки малювання, музики й математики. А ще нас учать працювати із клеєм і вишивати.

 
Погано одне: у дитячому садку хлопці часто б’ються й кричать. Їх за це лають. Мені неприємно спостерігати таке. Також засмучуюся, коли мене кривдять. Краще, коли мирно. :)

 

Ми з Аліною няньчимо Дениску — показуємо брязкальця або співаємо йому.

 

У нашому місті є класна піцерія, а поруч із нею — ігрова зона на піску.

 

З Русланою ми знайомі з двох років. Одного разу я вирішив з нею одружитися. Почав думати, де будемо жити, які поставимо в будинку меблі...

А потім зрозумів, що занадто малий. Треба ще багато чого навчитися, одержати професію...

Та й сваримося ми з Ланулею часто... Загалом, дружимо далі. :)