• Русский
  • Українська

№2 2019

№2 2019
 
ПРИВІТ 
З ОБКЛАДИНКИ,

або Знайомтесь:

Арсен в., 8, Остромечево, Білорусь

 

 

Eлектронна версія журналу >>

 

Привіт! Мене звати Арсен. Я народився в Росії, але зараз живу в Республіці Білорусь. Моя родина — це я, мама, тато і молодший братик, а також бабуся та дідусь. Найбільше я люблю свого братика Левчика.

 

 

Виросту чесним, стану програмістом

 

Літо і зима

Я люблю літо, тому що канікули, не потрібно надягати ні куртку, ні чоботи, ні шапку. А ще ми з друзями ганяємо на велосипедах і купаємося в басейні, який стоїть у дворі. Зиму я теж люблю: багато снігу, можна грати в сніжки й кататися з гірки.

 

Коли я назбираю багато грошей, куплю собі телефон. Я думав подарувати смартфон бабусі, та вона його вже сама купила.

 

Гібони та Левчик

Люблю їздити в різні міста. Нещодавно ми з класом побували в Польщі у Варшаві. Мені там особливо сподобався зоопарк. Цікаво було спостерігати за мавпочками гібонами, як вони пустували на канатах. А один малюк виліз до мами на коліна, обхопив її лапками, пригорнувся й почав пити мамине молочко, точно як мій братик Левчик!

 

Тато і згущене молоко

Одного разу, коли братикові було всього два тижні, трапився такий випадок. Мама пішла до школи на збори, а ми з татом і малюком залишилися вдома. Незабаром Левчик зголоднів і почав плакати. Поки мама не відповідала на наші дзвінки, тато придумав умочити соску в згущене молоко й дати малюкові. Левчик заспокоївся й солодко заснув.

 

Дев’ятки і десятки

Я мрію вирости й стати програмістом. Для цього треба добре вчитися. Я стараюся — і в мене здебільшого дев’ятки й десятки з усіх предметів, особливо з математики та англійської.

 

Чого я боюся? Мабуть, війни, бо це страшно. Нехай на планеті буде мир.

 

Я б хотів, аби дорослі люди були добрими та чесними, і сам хочу вирости таким.

 

Левчик веселий, кумедний і часто вередує. Мені подобається з ним гратися.

 

Коли я з друзями, час минає весело.

 

Мені подобається робити різні вироби з паперу, наприклад, літаки. Іноді ми з дідусем ліпимо з глини. Влітку зробили собаку-скарбничку.