• Русский
  • Українська

№1 2019

№1 2019
 

Змiст:

 

 

Eлектронна версія журналу >>

 

 

 
 
ПРИВІТ 
З ОБКЛАДИНКИ,
або Знайомтесь:

Катя katia_gorban, 9, Київ, Україна

 

 

 

Привіт, я та сама руда Катя з блакитними очима з обкладинки. Мені 9 років, живу під Києвом. Сьогодні я розповім вам про себе.

Розпочну з родини. Ми християни, і нас шестеро: тато Денис, мама Іра, я та мій шестирічний брат Руслан (ми часто називаємо його Аслан) і два хом’яки Дегу.

Ми з братом не ходимо до школи, а навчаємося вдома.

 

 

 

 

 

До школи не ходжу, але вчуся багато

 

Скільки навкруги чудес!

У нашої сім’ї дуже цікавий розпорядок дня, тому мені подобається жити. Ми багато подорожуємо й дізнаємося щось нове.

На буднях з мамою відкриваємо нові місця. Беремо з собою термос чаю, капусту та яблука, знаходимо в інтернеті місце й до вечора досліджуємо те, що запам’ятається на все життя. Виявляється, навкруги стільки чудес, стільки краси! І це все придумав Бог!

 

Що таке  «хоумскулити»?

Мені подобається навчатися вдома. Це називається хоумскулити. Щодня ми багато займаємося, але при цьому нас ніхто нічого не примушує робити. Іноді ми тільки читаємо або займаємося рукоділлям, малюємо, ходимо в гості чи виїжджаємо на природу. За мною залишається право вибору, що мені робити, скільки і коли. Мама не читає нам казок! Кожен ранок ми розпочинаємо з читання Біблії та її обговорення. А ще батьки скрізь нас беруть із собою, як хвостиків, вони часто повторюють: «Щоб стати добрим дорослим, слід бути поряд з добрим дорослим».

 

Друзі є!

Може, ти подумав, що в мене немає друзів? Це не так! Кожної неділі ми ходимо до церкви на служіння і на урок недільної школи. Після цього купуємо бутерброди та пригощаємося з друзями, катаємося на гойдалках, будуємо халабуди, складаємо ікебани, смішимо одне одного.  

Люблю суботу за репетиції хору (там теж мої друзі) і за спортивний християнський клуб «Авана» (і там багато спілкування). Ще є уроки ліплення з глини, малювання на природі з іншими хоумскулерами.

У людях я ціную чесність, почуття гумору та вміння зберігати секрети — це важливі якості.

 

І ось ще що...

Хочеться подорожувати світом. Хочеться, щоб усі діти могли більше бувати на природі, а дитячі майданчики стали цікавішими. Мрію навчитися писати грамотно та швидко читати.

Бажаю тобі теж знайти улюблені справи, які в майбутньому принесуть користь. Більше проводь часу з сім’єю, і нехай ви станете справжніми друзями! Дуже важливо з дитинства навчитися вірити в Бога. Дорослі кажуть, що це найголовніше в житті.

 

Моя мама організувала у нас вдома гурток рукоділля для дівчаток, і я особливо чекаю цих занять. Правда, до і після заняття нам доводиться прибирати, та це нічого...

 

Повалятися в снігу або побудувати барикаду за радість. А потім відразу за теплий чай і сушитися.

 

На уроці ліплення з глини. Їсти з мисок, які ти сам зробив, особливо смачно.