• Русский
  • Українська

№1 2017

№1 2017

 

Зміст:

 

У БОЖІЙ «МАЙСТЕРНІ»

• Уляна Шубіна РІДНЯ, ЯКУ НІ З КИМ НЕ СПЛУТАЄШ

ПИРОГИ З ЯБЛУКАМИ

• ДАБЛДЕКЕРИ — ЧЕРВОНІ ДВОПОВЕРХОВІ АВТОБУСИ

У ЇДАЛЬНІ ПУГАЧА

Марія Левценюк ВОРОГ МІКРОБІВ

• Інна Головньова НАСТИНЕ ЛИХО, АБО ЗАЗДРІСТЬ ДО ДОБРА НЕ ДОВОДИТЬ 

ЗІГРІЙ РУКИ!

 

 

 

 

 

Eлектронна версія журналу >> 

 

 

ПРИВІТ З ОБКЛАДИНКИ,

або

Знайомтесь:

Андрій К., 5, Кишинів, Молдова. 

 

 

Андрій К., 5, КишинівУсім привіт!

 
Мене звуть Андрій. Мені 5 років, але дуже скоро виповниться 6. У мене велика сім’я: тато, мама, я, молодша сестричка Аліна й братик Ігор.

 
Живемо ми в місті Кишиневі. Кишинів — це столиця Республіки Молдова.

 

 

 

 

 

 

Дізнаватися нове

 

«Город» на поверсі

Ми з татом любимо проводити експерименти. Хоча ми живемо в багатоповерхівці, це нам не заважає в нашій квартирі на десятому поверсі вирощувати помідори, огірки, полуницю, суницю.

 
Велетні-огірки

Одного разу виростили огірок довжиною 40 см! Особливість експерименту полягає в тому, що з двох рослин ми робимо одну, але з двома кореневими системами. Тому наші огірки ростуть удвічі швидше.

 
Наші досліди

У мене з татом є свій канал на YouTube. Поки що ми зняли лише один дослід, але в нас дуже багато ідей, які в майбутньому реалізовуватимемо.

 

Набери в YouTube «Дослід з пекінською капустою» — і дізнаєшся, який експеримент ми провели. Думаю, тобі буде цікаво!

 
Дивитися корисне

Я люблю дивитися мульт­фільми. Але не розважальні, тому що мені подобається завжди дізнаватися щось нове. Тому я дивлюся мультфільми-уроки «Шишкина школа». Я поки пройшов 5 уроків: математику, музику, рукоділля, природознавство та географію.

 
Оце так тато!

Мій тато дуже допитливий. Мені з ним ніколи не буває нудно. Навіть коли ми просто гуляємо, він пропонує мені різні зав­дання на розвиток логіки й абстракції. І ми разом шукаємо способи їхнього вирішення.

 
Для мами й сестрички

Мій тато за професією повар. Ми любимо разом готувати смаколики: торти, морозиво, різні напої, варимо своє домашнє згущене молоко. Колись ми навіть ковбасу готували! Для любимої матусі й Аліночки приготували піцу.

 
Бог збере фрагменти

Читання Біблії — це наше щоденне заняття. Прочитавши, ми завжди робимо певні висновки. Це обов’яз­ковий момент нашого спілкування, і мені це дуже подобається! Якось ми роздумували про те, що всі ми, віруючі в Бога, Його діти, будемо зібрані разом. І я зробив такий висновок: усі віруючі — як пазл. І одного разу Бог нас як окремі фрагменти збере разом і будемо як одна картина.

 

Усе, що ми з татом вирощуємо, іде нам на стіл.

 

     

Їмо вирощене нами із задоволенням.

 

     

Ось таку суницю ми виростили в квартирі

 

Бажаю всім вірних надійних друзів!